Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” (Lublin)

ATM Scena na Bielanach (Wrocław)

Augustowskie Placówki Kultury (Augustów)

Aula Artis WSNHiD (Poznań)

Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (Toruń)

Aula Zespołu Szkół Leśnych im. Leśników Polskich (Białowieża)

Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego (Biała Podlaska)

Białostocki Ośrodek Kultury (Białystok)

Białowieski Ośrodek Kultury (Białowieża)

Biblioteka – Centrum Kultury i Promocji Gminy Lubiewo (Lubiewo)

Bielski Dom Kultury (Bielsk Podlaski)

Bielskie Centrum Kultury (Bielsko-Biała)

Biłgorajskie Centrum Kultury (Biłgoraj)

Biuro Festiwalowe Impart 2016 (Wrocław)

Bogatyński Ośrodek Kultury (Bogatynia)

Bolesławiecki Ośrodek Kultury (Bolesławiec)

Braniewskie Centrum Kultury (Braniewo)

Brodnicki Dom Kultury (Brodnica)

Browar Mieszczański (Wrocław)

Brzeskie Centrum Kultury (Brzeg)

Brzozowski Dom Kultury (Brzozów)

Bukowiańskie Centrum Kultury – Dom Ludowy im. Franciszka Ćwiżewicza (Bukowina Tatrzańska)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury (Busko-Zdrój)

Bytomskie Centrum Kultury (Bytom)

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych (Olsztyn)

Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury (Stronie Śląskie)

Centrum Kulturalne w Przemyślu (Przemyśl)

Centrum Kultury (Żyrardów)

Centrum Kultury (Łęczna)

Centrum Kultury (Kamienna Góra)

Centrum Kultury (Jędrzejów)

Centrum Kultury (Grodzisk Mazowiecki)

Centrum Kultury (Knurów)

Centrum Kultury – Teatr Centralny (Lublin)

Centrum Kultury – Teatr Sztuk (Jaworzno)

Centrum Kultury Agora (Wrocław)

Centrum Kultury „Browar B.” (Włocławek)

Centrum Kultury Dwór Artusa (Toruń)

Centrum Kultury i Promocji (Kraśnik)

Centrum Kultury i Rekreacji (Lądek Zdrój)

Centrum Kultury i Sztuki (Kalisz)

Centrum Kultury i Sztuki (Skierniewice)

Centrum Kultury i Sztuki (Tczew)

Centrum Kultury i Turystyki (Mrągowo)

Centrum Kultury i Wypoczynku (Proszowice)

Centrum Kultury Młodych (Łódź)

Centrum Kultury Muza (Lubin)

Centrum Kultury Teatr (Grudziądz)

Centrum Kultury Wrocław-Zachód (Wrocław)

Centrum Kultury „ZAMEK” (Wrocław)

Centrum Kultury „Zamek w Toszku” (Toszek)

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” (Elbląg)

Centrum Sztuki Galeria EL (Elbląg)

Centrum Teatru, Muzyki i Tańca (Kutno)

Centrum Turystyczno-Sportowe (Nowa Ruda)

Chełmiński Dom Kultury (Chełmno)

Chełmski Dom Kultury (Chełm)

Chełmżyński Ośrodek Kultury (Chełmża)

Chojnickie Centrum Kultury (Chojnice)

Chorzowskie Centrum Kultury (Chorzów)

Choszczeński Dom Kultury (Choszczno)

Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” (Cieszyn)

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury (Warszawa)

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury (Brzeg Dolny)

Dom Kultury (Myślachowice)

Dom Kultury (Włoszczowa)

Dom Kultury „OSKARD” (Konin)

Dom Kultury w Gołdapi (Gołdap)

Dom Kultury w Kotlinie (Kotlin)

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach (Rybnik)

Dom Muzyki i Tańca (Zabrze)

Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów” (Lublin)

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury (Dzierżoniów)

Ełckie Centrum Kultury (Ełk)

Estrada Poznańska – Scena na Piętrze (Poznań)

Europejskie Centrum Matecznik Mazowsze (Otrębusy)

Fundacja Pałac Gorzanów (Gorzanów)

Gdański Archipelag Kultury (Gdańsk)

Gminne Centrum Kultury (Nędza)

Gminne Centrum Kultury (Cieszków)

Gminne Centrum Kultury i Sportu (Trzebnica)

Gminny Dom Kultury (Brańszczyk)

Gminny Dom Kultury (Kobiór)

Gminny Ośrodek Kultury (Lanckorona)

Gminny Ośrodek Kultury (Gietrzwałd)

Gminny Ośrodek Kultury (Cekcyn)

Gminny Ośrodek Kultury (Czastary)

Gminny Ośrodek Kultury (Michałowo)

Gminny Ośrodek Kultury (Czyżew)

Gminny Ośrodek Kultury (Końskowola)

Gminny Ośrodek Kultury (Zgorzelec)

Gminny Ośrodek Kultury (Połajewo)

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu (Juchnowiec Kościelny)

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach (Buczkowice)

Goleniowski Dom Kultury (Goleniów)

Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” (Gostyń)

Grójecki Ośrodek Kultury (Grójec)

Gryfiński Dom Kultury (Gryfino)

Hajnowski Dom Kultury (Hajnówka)

Hrubieszowski Dom Kultury (Hrubieszów)

Iławskie Centrum Kultury (Iława)

Instytut im. Jerzego Grotowskiego (Wrocław)

Jarociński Ośrodek Kultury (Jarocin)

Jasielski Dom Kultury (Jasło)

Jeleniogórskie Centrum Kultury (Jelenia Góra)

Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek (Katowice)

Kętrzyńskie Centrum Kultury (Kętrzyn)

Kieleckie Centrum Kultury (Kielce)

Kino Bajka (Kluczbork)

Kinoteatr Adria (Bydgoszcz)

Kinoteatr „Zdrowie” (Sokołowsko)

Klub 18 batalionu powietrzno-desantowego im. gen. Józefa Kustronia (Bielsko-Biała)

Klub Graffiti (Lublin)

Klub Żak (Gdańsk)

Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji (Kłodzko)

Knyszyński Ośrodek Kultury (Knyszyn)

Koniński Dom Kultury (Konin)

Kościański Ośrodek Kultury (Kościan)

Krasnostawski Dom Kultury (Krasnystaw)

Krotoszyński Ośrodek Kultury (Krotoszyn)

Kutnowski Dom Kultury (Kutno)

Kwidzyńskie Centrum Kultury (Kwidzyn)

Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji im. Floriana Mazurkiewicza (Kwilcz)

Legnickie Centrum Kultury im. Henryka Karlińskiego (Legnica)

Lidzbarski Dom Kultury (Lidzbark Warmiński)

Łowicki Ośrodek Kultury (Łowicz)

Łódzki Dom Kultury (Łódź)

Łukowski Ośrodek Kultury (Łuków)

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ (Nowy Sącz)

Miejski Centrum Kultury (Płońsk)

Miejski Dom Kultury (Człuchów)

Miejski Dom Kultury (Stalowa Wola)

Miejski Dom Kultury (Rawa Mazowiecka)

Miejski Dom Kultury (Andrychów)

Miejski Dom Kultury (Lubliniec)

Miejski Dom Kultury (Bochnia)

Miejski Dom Kultury (Radomsko)

Miejski Dom Kultury (Myszków)

Miejski Dom Kultury (Bielsko-Biała)

Miejski Dom Kultury (Szczytno)

Miejski Dom Kultury (Czechowice-Dziedzice)

Miejski Dom Kultury (Działdowo)

Miejski Dom Kultury (Olesno)

Miejski Dom Kultury (Wągrowiec)

Miejski Dom Kultury (Świebodzice)

Miejski Dom Kultury (Barcin)

Miejski Dom Kultury (Łańcut)

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych (Łomża)

Miejski Dom Kultury Batory (Chorzów)

Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej (Kolbuszowa)

Miejski i Gminny Ośrodek Kultury (Łochów)

Miejski Ośrodek Kultury (Olkusz)

Miejski Ośrodek Kultury (Leszno)

Miejski Ośrodek Kultury (Zambrów)

Miejski Ośrodek Kultury (Koluszki)

Miejski Ośrodek Kultury (Tomaszów Mazowiecki)

Miejski Ośrodek Kultury (Piotrków Trybunalski)

Miejski Ośrodek Kultury (Nowy Sącz)

Miejski Ośrodek Kultury (Jarosław)

Miejski Ośrodek Kultury (Wysokie Mazowieckie)

Miejski Ośrodek Kultury (Przeworsk)

Miejski Ośrodek Kultury (Legionowo)

Miejski Ośrodek Kultury (Olsztyn)

Miejski Ośrodek Kultury (Głogów)

Miejski Ośrodek Kultury (Dębica)

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” (Radom)

Miejski Ośrodek Kultury „Centrum” im. Adama Mickiewicza (Zawiercie)

Miejski Ośrodek Kultury „Chemik” (Kędzierzyn-Koźle)

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki (Bielawa)

Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły (Kłobuck)

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie (Chojnów)

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji (Kleszczele)

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie (Sławków)

Miejskie Centrum Kultury (Ostrowiec Świętokrzyski)

Miejskie Centrum Kultury (Gorzów Wielkopolski)

Miejskie Centrum Kultury (Tychy)

Miejskie Centrum Kultury (Bełchatów)

Miejskie Centrum Kultury (Bydgoszcz)

Miejskie Centrum Kultury (Żywiec)

Miejskie Centrum Kultury (Leżajsk)

Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty (Ruda Śląska)

Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa (Skarżysko-Kamienna)

Miejsko-Gminne Centrum Kultury (Jelcz-Laskowice)

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu (Choroszcz)

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Działoszycach (Działoszyce)

Miejsko-Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli (Głogów Małopolski)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (Ślesin)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (Miastko)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (Dąbrowa Białostocka)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (Kalisz Pomorski)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (Stąporków)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (Strumień)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (Gryfów Śląski)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (Więcbork)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury (Cybinka)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury im. Klary Prillowej (Kcynia)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji (Sokołów Małopolski)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji (Zdzieszowice)

Międzynarodowy Dom Kultury (Międzyzdroje)

Międzyrzecki Ośrodek Kultury (Międzyrzecz)

Mogileński Dom Kultury (Mogilno)

Muzeum Drogownictwa (Szczucin)

Mysłowicki Ośrodek Kultury (Mysłowice)

Nadbałtyckie Centrum Kultury (Gdańsk)

Nadwarciańskie Centrum Animacji Kultury i Dziedzictwa Regionalnego „PROM” (Międzychód)

Nakielski Dom Kultury (Nakło nad Notecią)

Nałęczowski Ośrodek Kultury (Nałęczów)

Nowogardzki Dom Kultury (Nowogard)

Nowosolski Dom Kultury (Nowa Sól)

Nowotomyski Ośrodek Kultury (Nowy Tomyśl)

Nyski Dom Kultury im. Wandy Pawlik (Nysa)

Obornicki Ośrodek Kultury (Oborniki)

Ostrołęckie Centrum Kultury (Ostrołęka)

Ostrowskie Centrum Kultury (Ostrów Wielkopolski)

Ośrodek Kultury (Mirosławiec)

Ośrodek Kultury (Środa Wielkopolska)

Ośrodek Kultury (Oława)

Ośrodek Kultury (Milicz)

Ośrodek Kultury (Sejny)

Ośrodek Kultury (Brzeszcze)

Ośrodek Kultury (Łąg)

Ośrodek Kultury (Góra Kalwaria)

Ośrodek Kultury (Będzin)

Ośrodek Kultury i Rekreacji (Grodków)

Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” (Radom)

Ośrodek Kultury i Turystyki (Pakość)

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański (Cieplewo)

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji (Świecie)

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji (Wisznia Mała)

Ośrodek Kultury „Tkacz” (Tomaszów Mazowiecki)

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim (Drawsko Pomorskie)

Ośrodek Kultury w Dukli (Dukla)

Ośrodek Kultury w Górowie Iławeckim (Górowo Iławeckie)

Ośrodek Kultury w Nowej Sarzynie (Nowa Sarzyna)

Ośrodek „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” (Sejny)

Ośrodek Teatralny Maski (Poznań)

Oświęcimskie Centrum Kultury (Oświęcim)

Pałac Kultury Zagłębia (Dąbrowa Górnicza)

Pałac Lubostroń (Lubostroń - Łabiszyn)

Pasłęcki Ośrodek Kultury (Pasłęk)

Piski Dom Kultury (Pisz)

Plama – Gdański Archipelag Kultury (Gdańsk)

Polkowickie Centrum Animacji (Polkowice)

Polska Filharmonia Kameralna (Sopot)

Powiatowe Centrum Kultury (Strzelce Opolskie)

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury (Lubartów)

Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” (Puławy)

Radzyński Ośrodek Kultury (Radzyń Podlaski)

Regionalne Centrum Animacji Kultury (Zielona Góra)

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza (Krosno)

Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji (Piła)

Regionalny Ośrodek Kultury „Mazury Garbate” (Olecko)

Rybnickie Centrum Kultury – Teatr Ziemi Rybnickiej (Rybnik)

Rydłutowskie Centrum Kultury FENIKS (Rydułtowy)

Sala Gotycka (Wrocław)

Sala Koncertowa Portu Gdynia (Gdynia)

Sanocki Dom Kultury (Sanok)

Scena Impresaryjna (Warszawa)

Scena Kamienica (Wrocław)

Scena Piętro Wyżej – Piwnica na Wójtowskiej (Warszawa)

Scena STA (Poznań)

Scena Teatralna NOT (Gdańsk)

Siemiatycki Ośrodek Kultury (Siemiatycze)

Sieradzkie Centrum Kultury (Sieradz)

Sławieński Dom Kultury (Sławno)

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury (Słubice)

Słupski Ośrodek Kultury (Słupsk)

Sokołowski Ośrodek Kultury (Sokołów Podlaski)

Sokólski Ośrodek Kultury (Sokółka)

Soleckie Centrum Kultury (Solec Kujawski)

Spółdzielczy Ośrodek Kultury/Scena 210 (Legionowo)

Stargardzkie Centrum Kultury (Stargard)

Starogardzkie Centrum Kultury (Starogard Gdański)

Staszowski Ośrodek Kultury (Staszów)

Stowarzyszenie Jarocin XXI (Jarocin)

Strzelecki Ośrodek Kultury (Strzelce Opolskie)

Strzeliński Ośrodek Kultury (Strzelin)

Studencki Klub Pracy Twórczej OD NOWA (Toruń)

Suwalski Ośrodek Kultury (Suwałki)

Szprotawski Dom Kultury (Szprotawa)

Szubiński Dom Kultury (Szubin)

Śremski Ośrodek Kultury (Śrem)

Świdnicki Ośrodek Kultury (Świdnica)

Świdwiński Ośrodek Kultury (Świdwin)

Teatr im. Adama Mickiewicza (Cieszyn)

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego (Włocławek)

Teatr Letni (Ciechocinek)

Teatr Mały (Tychy)

Teatr Miejski (Jawor)

Teatr Miejski (Inowrocław)

Teatr na Plaży (Sopot)

Teatr Stary (Bolesławiec)

Teatr ŚwietochłOFFice (Świętochłowice)

Teatr Variété Muza (Koszalin)

Teatr Zależny (Kraków)

Teatr Zamek (Fredreum) (Przemyśl)

Teatr Zdrojowy – Centrum Kultury i Promocji (Polanica Zdrój)

Teatr Zdrojowy im. Fryderyka Chopina (Duszniki Zdrój)

Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego (Szczawno-Zdrój)

Teatr Zdrojowy im. Stanisława Moniuszki (Kudowa Zdrój)

Tomaszowski Dom Kultury (Tomaszów Lubelski)

Trzebińskie Centrum Kultury (Trzebinia)

Tucholski Ośrodek Kultury (Tuchola)

Ustrzycki Dom Kultury (Ustrzyki Dolne)

Wadowickie Centrum Kultury im. Marcina Wadowity (Wadowice)

Wałeckie Centrum Kultury (Wałcz)

Warckie Centrum Kultury (Warta)

Węgrowski Ośrodek Kultury (Węgrów)

Wiejski Dom Kultury (Psary)

Wiejski Dom Kultury (Karniowice)

Wieluński Dom Kultury (Wieluń)

Włodawski Dom Kultury (Włodawa)

Wodzisławskie Centrum Kultury (Wodzisław Śląski)

Wojewódzki Dom Kultury (Rzeszów)

Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego (Kielce)

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury (Białystok)

Wołowski Ośrodek Kultury (Wołów)

Wrzesiński Ośrodek Kultury (Września)

Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” (Wyszków)

Zamek Książąt Pomorskich (Szczecin)

Zamojski Dom Kultury (Zamość)

Ząbkowicki Ośrodek Kultury (Ząbkowice Śląskie)

Zielonogórski Ośrodek Kultury (Zielona Góra)

Złocieniecki Ośrodek Kultury (Złocieniec)

Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji (Złotoryja)

Żarski Dom Kultury (Żary)

Żniński Dom Kultury im. Klemensa Janickiego (Żnin)

Żuławski Ośrodek Kultury (Nowy Dwór Gdański)