A3 Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń (Kleszczele)

a&a&a (Kraków)

Ab Ovo (Warszawa)

Akademia Edukacji Teatralnej Teatr „Małgo” (Częstochowa)

Akademicki Teatr „Remont” (Gliwice)

Aktorzy Teatru Cricot 2 (Kraków)

Ale! STER (Warszawa)

Amatorski Teatr Dramatyczny im. Józefa Żmudy (Stalowa Wola)

Amatorski Teatr Miejski im. Stefana Jaracza (Otwock)

Amatorski Teatr Ruchu i Pantomimy „Migreska” (Tychy)

asz.teatr (Poznań)

ATu Teatr (Warszawa)

Bajkowa Artystyczna Karuzela (Warszawa)

Bajkowy Teatrzyk Otwarty Bajto (Szczecin)

Bandit Queen Cirkus (Wrocław)

Białostocki Teatr Komedialnia (Białystok)

Biały Teatr (Olsztyn)

Centrala (Warszawa)

Centrum Sztuki KONTRAST (Bielsko-Biała)

Chojnickie Studio Rapsodyczne (Chojnice)

Chór Eksperymentalny Gre Badanie (Warszawa)

Chórraa (Rumia)

Circus Ferus (Poznań)

Cloud Theater (Wrocław)

Częstochowska Grupa Kowadło (Częstochowa)

Damski Tandem Twórczy (Warszawa)

Dreambody & Theatre (Warszawa)

Dwa Teatry (Września)

Dwie Siostry - duet improwizujący (Bydgoszcz)

Dziecięcy Teatr PTAK (Bielsko-Biała)

EkoTeatr (Warszawa)

ELOE Theater of Noise (Kraków)

FRU Teatr (Srebrna Góra)

FURU kolektyw artystyczny (Warszawa)

Gabinet Prób Generalnych (Kielce)

Grupa Artystyczna Teatr T.C.R (Tychy)

Grupa Artystyczna Teraz Poliż (Warszawa)

Grupa Banina (Lublin)

Grupa Bylejak (Łódź)

Grupa Coincidentia (Białystok)

Grupa „Coś po Drodze...” (Szczecin)

Grupa Dochodzeniowa (Warszawa)

Grupa Kłusowników – Straż Przednia im. Karola Wojtyły (Suwałki)

Grupa Miód Materia (Warszawa)

Grupa nieformalna Teatr A+A (Wrocław)

Grupa Plastyczna Pławna 9 (Lubomierz)

Grupa Rafała Kmity (Kraków)

Grupa Supermarket (Warszawa)

Grupa Teatralna Abrakadabra (Sieradz)

Grupa Teatralna Adalex (Kraków)

Grupa Teatralna Dorosłe Dzieci Wojciecha Starosteckiego (Warszawa)

Grupa Teatralna Echo (Białystok)

Grupa Teatralna Esperiente (Warszawa)

Grupa Teatralna „Garderoba” (Przemyśl)

Grupa Teatralna Mimochodem (Warszawa)

Grupa Teatralna Nietentego (Elbląg)

Grupa Teatralna „od jutra” (Kutno)

Grupa Teatralna Siedem Grzechów (Włoszczowa)

Grupa Teatralna Szlaban (Solec Kujawski)

Grupa Teatralna Te-O-Ka (Wrocław)

Grupa Teatralna Verde (Łódź)

Grupa Teatralna Warszawiaki (Warszawa)

Grupa Żywy Teatr (Bielawa)

GrupaTartak (Łódź)

Imperatyw Teatralny (Warszawa)

Impresaryjny Teatr Młodego Widza (Katowice)

Impro Teatr Bezczelny (Lublin)

Inicjatywa sceniczna FRUUU (Zielona Góra)

Interdyscyplinarna Grupa Teatralna ASOCJACJA 2006 (Poznań)

Jednoosobowy Teatr Poezji Ireny Jun (Warszawa)

Jubilo (Wrocław)

Jurajski Teatr Stodoła (Olsztyn)

Kijowski Teatr Uliczny KET (Kraków)

Klub Gońca Teatralnego (Legnica)

Koło Naukowe Teatr i Polityka (Warszawa)

Kompania Teatralna Mamro (Warszawa)

Komuna//Warszawa (Warszawa)

Kooperacja Flug (Białystok)

Korporacja Teatralna (Poznań)

Kościański Teatr Kameralny (Kościan)

Krakowski Teatr Komedia (Kraków)

Krakowski Teatr Uliczny „Scena Kalejdoskop” (Kraków)

Kraków King's Players (Kraków)

Lalkomat (Wrocław)

Lascar Fire & Light Theatre (Szczecin)

Lekki Teatr Przenośny (Chorzów)

Living Space Theatre (Katowice)

Lwowski Teatr Woskresinnia (Kraków)

Łódzki Teatr Piosenki (Łódź)

Magazyn Prób Bezpsa (Bydgoszcz)

Mapa Wrażeń (Warszawa)

MATERIA theatre (Centawa)

Maybe Theatre Company (Gdańsk)

Młodzieżowy Teatr GENERACJA (Józefów)

Mój Teatr (Poznań)

Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza (Wrocław)

Niepubliczny Teatr Impresaryjny „SCENA TAM2” (Kalisz)

Objazdowy Teatr „Pomarańczowy Cylinder” (Toruń)

Ogólnopolski Teatr William-Es (Wałbrzych)

Opera Buffa (Warszawa)

Orbis Tertius – Trzeci Teatr Lecha Raczaka (Poznań)

Plastyczny Teatr Symbolu (Toruń)

Polski Teatr Historii (Mikołów)

Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki (Goleniów)

Pożar w burdelu (Warszawa)

Psychoteatr (Wrocław)

Punctum Teatr – Stowarzyszenie Twórców Niezależnych (Chrzanów)

Radykalna Frakcja Medialna MAZUT (Poznań)

Regionalny Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka (Bukowina Tatrzańska)

Scena ARTERION (Łódź)

Scena Autorska Studio (Kielce)

Scena c/Muzikanty (Gliwice)

Scena Garnizon (Warszawa)

Scena Lubelska 30/32 (Warszawa)

Scena Moliera (Kraków)

Scena na Piętrze (Poznań)

Scena Plastyczna KUL (Lublin)

Scena Poczekalnia (Łódź)

Scena Pokój (Kraków)

Scena Poniedziałek (Szczecin)

Scena Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego (Rzeszów)

Scena SAM (Gdynia)

Scena Spektrum (Warszawa)

Scena Teatralna Muzeum Historii Żydów Polskich (Warszawa)

Scena Teatralna ZAMęt (Sucha Beskidzka)

Scena Wspólna (Poznań)

Scena Współczesna (Warszawa)

Scena z Bliska (Poznań)

Schola Węgajty (Węgajty)

SQUAD FORM (Białystok)

Stodoła. Teatr w Teremiskach (Teremiski)

Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo (Kielce)

Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Parlatorium (Sosnowiec)

Stowarzyszenie Grupa Studnia O. (Warszawa)

Stowarzyszenie Kulturalne Teatr Efemeryczny (Suwałki)

Stowarzyszenie Studio Teatr Test: Marczewski – Teatr (Warszawa)

Stowarzyszenie Teatr Adekwatny (Warszawa)

Stowarzyszenie Teatr Mumerus (Kraków)

Stowarzyszenie Teatr Niekonsekwentny (Szczecin)

Stowarzyszenie Teatr Per Se (Płock)

Stowarzyszenie Teatr Performer Instytut Sztuki Nowej (Lubiąż)

Stowarzyszenie Teatr Piosenki (Toruń)

Stowarzyszenie Teatralne ANTRAKT (Poznań)

Stowarzyszenie Teatralne Badów (Badów Górny)

Stowarzyszenie Zakład Pracy Twórczej (Warszawa)

Studio Dono (Kraków)

Studio Form Światła (Majaczewice)

Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii ART-RE (Kraków)

Studio Matejka (Wrocław)

Studio rozrywkowo-teatralne DUET (Kraków)

Studio Teatralne BLUM (Poznań)

Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza (Siedlce)

Studio Teatralne Koło (Warszawa)

Studio Teatralne Próby (Poznań)

Studio Teatralne Scena „i” (Kraków)

Studio Teatralne Słup (Łódź)

Studium Teatralne (Warszawa)

SUKA OFF (Katowice)

Szczecińska Grupa Improwizacyjna „Pod Pretekstem” (Szczecin)

Teatr – „Art.51” (Zgierz)

Teatr – monodram Wiesława Komasy (Warszawa)

Teatr 21 (Warszawa)

Teatr 3.5 (Dzierzgoń )

Teatr 6 i PÓŁ (Gryfino)

Teatr 74 (Kraków)

Teatr A (Gliwice)

Teatr A PART (Katowice)

Teatr Abanoia (Szczecin)

Teatr Akademicki (Warszawa)

Teatr Akne (Kraków)

Teatr Alatyr (Warszawa)

Teatr Amatorski „Reduta Śląska” (Chorzów)

Teatr Anagram (Legnica)

Teatr Arka (Wrocław)

Teatr Arkadia (Białystok)

Teatr Artenes (Wrocław)

Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej (Sopot)

Teatr Atofri (Poznań)

Teatr Autograf (Łódź)

Teatr Automaton (Poznań)

Teatr Autonomiczny (Zielona Góra)

Teatr BABA (Gorzów Wielkopolski)

Teatr BAJKOWSCY (Będzin)

Teatr Bakałarz (Kraków)

Teatr Banasiów (Warszawa)

Teatr Ba-Q (Poznań)

Teatr BAT (Bełchatów)

Teatr Baza (Warszawa)

Teatr BELFEgoR (Tychy)

Teatr Beyer (Jelenia Góra)

Teatr Bez Granic (Bielsko-Biała)

Teatr Bez Rzędów (Kraków)

Teatr Bez Sceny (Katowice)

Teatr Bez Vat (Poznań)

Teatr BezNazwy (Warszawa)

Teatr Bezpański (Ruda Śląska)

Teatr Binominis (Świdnica)

Teatr Biuro Podróży (Poznań)

Teatr Bluboks (Warszawa)

Teatr Błękitna Sukienka (Gdańsk)

Teatr Bo Tak (Rzeszów)

Teatr Bohema (Bielsko-Biała)

Teatr BRAMA Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne (Goleniów)

Teatr Bulwarowy „Kuźnica” (Suchedniów)

Teatr California (Łódź)

Teatr CHOREA (Łódź)

Teatr „Chrząszcz w trzcinie” (Rabka-Zdrój)

Teatr Ciekłego Powietrza (Chorzów)

Teatr Cinema (Piechowice-Michałowice)

Teatr Coctail (Kraków)

Teatr CoMeta (Warszawa)

Teatr Cortiqué (Poznań)

Teatr „Cracovia” (Kraków)

Teatr CST (Cieszyn)

Teatr Czarnego Tła (Chorzów)

Teatr Czrevo (Bielsk Podlaski)

Teatr Cztery Żywioły (Chojnice)

Teatr Czwarta Scena (Katowice)

Teatr Czwarte Miasto (Gdynia)

Teatr Czytelni Dramatu (Lublin)

Teatr Delikates (Mącze)

Teatr dla Początkujących (Wrocław)

Teatr Doroty Stalińskiej Blue Art (Milanówek)

Teatr Drewniana Kurtyna (Żary)

Teatr Drugi Brzeg (Kraków)

Teatr Dwóch Krzeseł (Wrocław)

Teatr Działań Twórczych (Warszawa)

Teatr Edwarda Gramonta TERMINUS A QUO (Nowa Sól)

Teatr EKIPA (Warszawa)

Teatr Eko Studio (Opole)

Teatr Ekstrawersja (Wrocław)

Teatr ELIKSIR (Gryfino)

Teatr Enigmatic KUL (Lublin)

Teatr Epifania (Warszawa)

Teatr ES (Siedlce)

Teatr Esse (Kraków)

Teatr Euforion (Wrocław)

Teatr Ewolucji Cienia (Poznań)

Teatr Exodus (Ciechanów)

Teatr EX-RE (Warszawa)

Teatr Fabryczny (Łódź)

Teatr FETA (Gdańsk)

Teatr Fieter (Ozimek)

Teatr Fijewskich Tadeusza, Marii, Barbary, Włodzimierza (Warszawa)

Teatr Form Czarno-Białych Plama (Suwałki)

Teatr Form Niezależnych – Korzunowicz (Olsztyn)

Teatr Frajda (Toruń)

Teatr From Poland (Częstochowa)

Teatr Fuzja (Poznań)

Teatr Gdynia Główna (Gdynia)

Teatr Gliwicka 9a (Katowice)

Teatr GO Fundacja Proscenium (Warszawa)

Teatr Górnośląski (Bytom)

Teatr Graciarnia (Kraków)

Teatr Griff (Łódź)

Teatr Grodzki "Pod Basztami" (Chęciny)

Teatr Gry i Ludzie (Katowice)

Teatr Gudejko (Warszawa)

Teatr Hagiograf im. św. Teresy z Lisieux (Kraków)

Teatr HaliBut (Warszawa)

Teatr HAM (Warszawa)

Teatr HOC LOCO (Olecko)

Teatr HoM (Tychy)

Teatr HOTELOKO (Warszawa)

Teatr HOTHAUS (Kraków)

Teatr Hugonówka (Konstancin Jeziorna)

Teatr Hybrydy (Warszawa)

Teatr im. Księcia z Bajki (Zabrze)

Teatr im. Stefana Batorego (Chorzów)

Teatr Imaginarium (Chrzanów)

Teatr Impresaryjny Afisz (Toruń)

Teatr Impresaryjny ANTRAKT (Bydgoszcz)

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego (Włocławek)

Teatr Improwizacji AFRONT (Warszawa)

Teatr Improwizacji Anima (Warszawa)

Teatr Improwizacji Hulaj (Warszawa)

Teatr Improwizacji Improkracja (Wrocław)

Teatr Improwizacji Jesiotr (Wrocław)

Teatr Improwizacji To Mało Powiedziane (Opole)

Teatr Improwizacji wymyWammy (Bydgoszcz)

Teatr Improwizowany Klancyk! (Warszawa)

Teatr Ino Chichrać (Poznań)

Teatr Inspiracji (Bielsko-Biała)

Teatr IOTA (Radzie)

Teatr „Itakzagramy” (Warszawa)

Teatr „itd...” (Krosno)

Teatr ITP (Lublin)

Teatr trochę Inny (Kraków)

Teatr Janek Wędrowniczek (Wielka Nieszawka)

Teatr Janusza Łagodzińskiego (Warszawa)

Teatr Jaruga (Rzeszów)

Teatr Jasny (Lublin)

Teatr Jaworski (Poznań)

Teatr Jednego Rapsoda (Kraków)

Teatr Jednego Wiersza (Opole)

Teatr Jestem (Toruń)

Teatr Kalong (Wrocław)

Teatr Kameralny (Szczecin)

Teatr Kana (Szczecin)

Teatr Kandyd 2 (Katowice)

Teatr KARTA (Karczew)

Teatr Katarynka (Udzierz)

Teatr Kingdom of Curvy Fork (Goleniów)

Teatr Klepisko (Skowieszynek)

Teatr Klinika Lalek (Wolimierz)

Teatr kloszART (Olsztyn)

Teatr KOD (Dębno)

Teatr KO-KU (Kłodzko)

Teatr Kombinat (Wrocław)

Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza (Bielsko-Biała)

Teatr Komedii Valldal (Gdynia)

Teatr KONTAKT (Kołobrzeg)

Teatr Kontrabanda (Kraków)

Teatr Kontrapunkt (Warszawa)

Teatr KORBA (Wrocław)

Teatr Korez (Katowice)

Teatr Korkoro (Gdynia)

Teatr Kreatury (Gorzów Wielkopolski)

Teatr Kropka Theatre (Warszawa)

Teatr Królewski w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (Warszawa)

Teatr Krzesiwo (Warszawa)

Teatr Krzyk (Maszewo)

Teatr Krzywa Scena (Stargard)

Teatr Kuźnia Bracka (Starogard Gdański)

Teatr La M.ort (Warszawa)

Teatr Latarnia (Białystok)

Teatr Legendarium (Koziebrody)

Teatr Linia Nocna (Warszawa)

Teatr Locus (Zabrze)

Teatr Logos (Łódź)

Teatr Ludzi Upartych (Włocławek)

Teatr Lustra Strona Druga (Gdańsk)

Teatr „Magapar” (Lubaczów)

Teatr Malabar Hotel (Warszawa)

Teatr Malutki (Warszawa)

Teatr Małego Widza (Warszawa)

Teatr Mały (Wrocław)

Teatr Mały (Tychy)

Teatr Mały w Drodze (Bydgoszcz)

Teatr Małych Form (Bydgoszcz)

Teatr Małych Form TKT i WDK (Rzeszów)

Teatr Marebito (Warszawa)

Teatr Maska (Jelenia Góra)

Teatr Maskarada (Warszawa)

Teatr Mazowiecki (Warszawa)

Teatr ME/ST (Warszawa)

Teatr Michałek (Warszawa)

Teatr Midraszowy (Kraków)

Teatr Miejsce (Łomianki)

Teatr MIMESIS 2 (Czarna)

Teatr M.I.S.T. (Kraków)

Teatr Młyn (Warszawa)

Teatr Moich Marzeń (Chorzów)

Teatr Momo (Chorzów)

Teatr Muzyczny TINTILO (Warszawa)

Teatr Muzyczny „Wit-Wit” (Gliwice)

Teatr MY (Warszawa)

Teatr na Bruku (Wrocław)

Teatr na Ostrowie (Wrocław)

Teatr Na Pustej Podłodze im. Tadeusza Łomnickiego (Brwinów)

Teatr na Wagance (Warszawa)

Teatr na Wagę (Wrocław)

Teatr na Walizkach (Wrocław)

Teatr Najnowszy (Białystok)

Teatr Napięcie (Łódź)

Teatr Narodowy im. Emmetta Browna w Łodzi (Łódź)

Teatr Narwal (Białystok)

Teatr Nasz (Piechowice-Michałowice)

Teatr Nasz (Włocławek)

Teatr „Nasz” (Bełżyce)

Teatr „Naumiony” (Ornontowice)

Teatr Navpaky (Gdańsk)

Teatr Nemno (Rzeszów)

Teatr Neon (Wrocław)

Teatr „nie ma” (Szczecin)

Teatr Nie Teraz (Tarnów)

Teatr Niebo/Piekło (Bydgoszcz)

Teatr Niepokorny (Chojnice)

Teatr Niewielki (Warszawa)

Teatr Nie-Wielki Pompon z Bąblem (Żywiec)

Teatr Niezależny TLEN (Częstochowa)

Teatr Nikoli (Kraków)

Teatr Norma (Kraków)

Teatr Nowe Przestrzenie (Kraków)

Teatr NOWEGO (Szczecin)

Teatr Nowej Sztuki (Gliwice)

Teatr Nowy (Rzeszów)

Teatr Nowy (Nowy Sącz)

Teatr NSA (Nowy Sącz)

Teatr Oczami Brata (Częstochowa)

Teatr Odnaleziony (Jelenia Góra)

Teatr OdSkocznia (Warszawa)

Teatr Odwrócony (Kraków)

Teatr Ognia i Papieru (Łódź)

Teatr Okna (Stalowa Wola)

Teatr OKO (Ruda-Huta)

Teatr Okoliczności (Kraków)

Teatr Opowieści z Walizki (Dukla)

Teatr Oratorium (Warszawa)

Teatr Otczapy (Września)

Teatr Otwarty (Gdańsk)

Teatr Otwarty TO (Kraków)

Teatr Ósmego Dnia (Poznań)

Teatr Pacynka (Krasne)

Teatr Palladium (Warszawa)

Teatr Palmera Eldritcha (Poznań)

Teatr Panopticum (Lublin)

Teatr PAPAHEMA (Białystok)

Teatr Parabuch (Warszawa)

Teatr PARAGRAF – 2 (Siedlec)

Teatr „Pegaz” (Kielce)

Teatr Piccolo (Łódź)

Teatr PidGin (Kraków)

Teatr Pierwszego Kontaktu (Lublin)

Teatr Pieśń Kozła (Wrocław)

Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa)

Teatr Piktogram (Opole)

Teatr Pinezka (Gdańsk)

Teatr „Piwnica przy Krypcie” (Szczecin)

Teatr Planeta M (Poznań)

Teatr Plejada (Kraków)

Teatr Pod Lupą (Łódź)

Teatr Podaj Dalej (Warszawa)

Teatr Poddańczy (Białystok)

Teatr Poezji Studio (Lublin)

Teatr Politechniki Warszawskiej (Warszawa)

Teatr Polski w Podziemiu (Wrocław)

Teatr Porywacze Ciał (Poznań)

Teatr Poszukiwań (Radom)

Teatr Poświęcony (Katowice)

Teatr Praktyczny (Warszawa)

Teatr Praska 52 (Kraków)

Teatr Praski (Warszawa)

Teatr Prawdziwy (Bielawa)

Teatr Propozycji „Dialog” im. Henryki Rodkiewicz (Koszalin)

Teatr Proscenium (Kraków)

Teatr Proscenium im. Aleksandry Ford (Warszawa)

Teatr PRÓG (Wadowice)

Teatr Przebudzeni (Ostróda)

Teatr Przedmieście (Rzeszów)

Teatr Przeoczenie (Warszawa)

Teatr PST (Łódź)

Teatr QFER (Gdańsk)

Teatr Quadro (Kielce)

Teatr Rapsodyczny (Warszawa)

Teatr Rawa (Katowice)

Teatr Realistyczny (Skierniewice)

Teatr Realium (Lublin)

Teatr Rejwach (Nagłowice)

Teatr Relacji (Warszawa)

Teatr Remedium (Kraków)

Teatr Remus (Warszawa)

Teatr ResComica (Warszawa)

Teatr Resursa (Radom)

Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego (Nowy Sącz)

Teatr Rodzicielski (Rybnik)

Teatr Rondo (Słupsk)

Teatr Rozdźwięk (Kraków)

Teatr Rozmaitości (Gdańsk)

Teatr Rozmaitości Gwitajcie (Szczecin)

Teatr Rozrywki Lutnia (Łódź)

Teatr Rozrywki RZT Szymaszkowa (Zakopane)

Teatr Rozrywki Trójkąt (Zielona Góra)

Teatr Scena (Warszawa)

Teatr Scena Główna Handlowa (Warszawa)

Teatr Scena Kotłownia (Ostrów Mazowiecka)

Teatr Scena Młodych Studio „P” (Toruń)

Teatr Sejneński (Sejny)

Teatr Sioło (Rakszawa)

Teatr Skarpa (Lublin)

Teatr „Skene” (Włocławek)

Teatr Słowa i Tańca J.K. (Kraków)

Teatr Snów (Gdańsk)

Teatr Soho (Warszawa)

Teatr „Stacja Szamocin” (Szamocin)

Teatr Stajnia Pegaza (Gdynia)

Teatr Stary (Lublin)

Teatr Stocznia (Gdańsk)

Teatr STOP (Koszalin)

Teatr Storia (Stary Sącz)

Teatr „s.tr.a.c.h.” (Krosno)

Teatr Strefa Ciszy (Poznań)

Teatr Strefa Otwarta (Wrocław)

Teatr Studencki Albo albo (Poznań)

Teatr Studencki „Cezar” (Olsztyn)

Teatr Studencki Dobry Wieczór (Toruń)

Teatr Studio Czyczkowy (Bydgoszcz)

Teatr Studio K (Krynica-Zdrój)

Teatr Stygmator (Kraków)

Teatr Szczęście (Kraków)

Teatr Sztampa (Wrocław)

Teatr Sztuk (Oleśnica)

Teatr Sztuki Mariana Bednarka (Rybnik)

Teatr Szwalnia (Łódź)

Teatr TACK-a (Gdańsk)

Teatr TAK (Warszawa)

Teatr TAK! (Piła)

Teatr ToTu (Wrocław)

Teatr Tradycyjny (Kraków)

Teatr Trakt (Wrocław)

Teatr Trans-Atlantyk (Warszawa)

Teatr Trip (Świętochłowice)

Teatr „Trzy dni w brzuchu ryby" (Warszawa)

Teatr TrzyRzecze (Warszawa)

Teatr U Przyjaciół (Poznań)

Teatr UHURU (Gryfino)

Teatr Układ Formalny (Wrocław)

Teatr Umowny (Kraków)

Teatr Usta Usta – Republika (Poznań)

Teatr VIS à VIS (Kraków)

Teatr w Blokowisku (Gdańsk)

Teatr w Drodze AGRADA (Bóbrka)

Teatr w Krzywym Zwierciadle (Stepnica)

Teatr w Remizie (Borzechów)

Teatr Wagabunda (Kraków)

Teatr Wariacja (Warszawa)

Teatr Węgajty (Węgajty)

Teatr Widzenie (Lublin)

Teatr Wielki w Cigacicach (Cigacice)

Teatr Wierzbak Plus (Poznań)

Teatr Wirtualny (Piła)

Teatr Własny (Chorzów)

Teatr Wojtka Kołsuta (Częstochowa)

Teatr Wolandejski (Warszawa)

Teatr wśród książek (Wrocław)

Teatr Wyższego Seminarium Duchownego (Kielce)

Teatr z Polski 6 (Gdańsk)

Teatr Za Daleki (Warszawa)

Teatr Zamiast (Łódź)

Teatr Zamkowa 2 (Bytów)

Teatr Zapadnia (Opole)

Teatr Zapis Fonetyczny (Warszawa)

Teatr ZAR (Wrocław)

Teatr Zbożowy (Kielce)

Teatr Zdumienie w Wyższym Seminarium Duchownym w Gościkowie-Paradyżu (Świebodzin)

Teatr ZGODA (Warszawa)

Teatr Zielona Latarnia im. Ireny Rzeszowskiej (Wrocław)

Teatr Zielony Wiatrak (Gdańsk)

Teatr Ziemi Chełmskiej (Chełm)

Teatr ZL (Tarnowskie Góry)

Teatr Znak (Gdańsk)

Teatr Zupa z Małpy (Łódź)

Teatr Zwierciadło (Łódź)

Teatr Zza boru (Zabór)

Teatr Żelazny (Katowice)

Teatrakcja (Wrocław)

Teatralne Studio Młodych ALTER EGO (Elbląg)

Teatro Comunale'ale (Warszawa)

Tetraedr (Racibórz)

The English Theater Company (Warszawa)

The Spinning Globe (Toruń)

Théâtre de l'Entr'Acte (Kraków)

Towarzystwo Dramatyczne im. Aleksandra Fredry – „Fredreum” (Przemyśl)

Towarzystwo Teatralne „Pod Górkę” (Kopki-Wiązowna)

Tykociński Teatr Amatorski (Tykocin)

Warsaw English Theater (Warszawa)

Warszawski Cyrk Magii i Ściemy (Warszawa)

Warsztaty Terapii Zajęciowej „Teatroterapia” (Lublin)

Wielkie Koło – Teatr im. Jacka Łabacza (Będzin)

Wrocławski Teatr dla Dzieci (Wrocław)

Wrocławski Teatr IN-ART (Wrocław)

Wrocławski Teatr Och-Art (Wrocław)

Wrocławski Teatr Radioaktywny (Wrocław)

Wspaniały Teatr Bez Nazwy (Gietrzwałd)

Z głową w chmurach (Poznań)

Zamek Atlantis (Warszawa)

Zespół Śmierci i Tańca – zawodowy zespół aktorski (Puławy)

Zespół Teatru 13 (Warszawa)