Art Color Ballet (Kraków)

Art Project Ballet (Warszawa)

Balet dla Dzieci (Warszawa)

Balet Dworski „Cracovia Danza” (Kraków)

Biały Teatr Tańca (Warszawa)

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK (Bytom)

Centrum w Ruchu (Warszawa)

Companie Achimowicz (Warszawa)

Concubinatus (Wrocław)

Couscouskuskus (Warszawa)

Częstochowski Teatr Tańca (Częstochowa)

d&a dance action (Lublin)

DanceLab (Poznań)

Dzikistyl Company/Gdyński Teatr Tańca (Gdynia)

Ełcki Teatr Tańca (Ełk)

Fabryka Destrukcja (Warszawa)

Fundacja Ciało Mówi, że... (Warszawa)

Good Girl Killer (Gdańsk)

Grupa Artystyczna KONCENTRAT (Warszawa)

Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej (Lublin)

Grupa Wokół Centrum (Kraków)

Harakiri Farmers (Kraków)

Iwona Olszowska EST (Kraków)

Kielecki Teatr Tańca (Kielce)

KIJO group (Łódź)

Kompania Primavera (Warszawa)

Krakowski Teatr Tańca (Kraków)

Les Ballets de Pologne (Warszawa)

Lubelski Teatr Tańca (Lublin)

Movement Theater Group (Kwidzyn)

Movements Factory (Poznań)

mufmi teatr tańca (Warszawa)

Nie Tylko Flamenco Teatr Tańca Małgorzaty Matuszewskiej (Warszawa)

Niezależna Manufaktura Taneczna (Wrocław)

NN Movement Theatre (Wrocław)

Novy Ruch Teatr (Wrocław)

Opolski Teatr Tańca Współczesnego (Opole)

Polka dot (Gdańsk)

Polski Teatr Tańca – Balet Poznański (Poznań)

Pracownia Fizyczna (Łódź)

Pracownia Tańca Współczesnego PRYZMAT (Olsztyn)

Scena Tańca Współczesnego (Kraków)

Sopocki Teatr Tańca (Sopot)

Stary Browar Nowy Taniec (Poznań)

Stowarzyszenie Teatr Tańca i Ruchu z Ogniem MANTIKORA (Opole)

Teatr – 3 (Szczecin)

Teatr Academia (Warszawa)

Teatr Adekada (Warszawa)

Teatr Akademia Ruchu (Warszawa)

Teatr Akt (Warszawa)

Teatr Amareya (Gdańsk)

Teatr AVATAR (Legnica)

Teatr Cynada (Gdańsk)

Teatr Dada von Bzdülöw (Gdańsk)

Teatr Emocji i Wyobraźni (Warszawa)

Teatr Formy (Wrocław)

Teatr Jednego Mima (Bielsko-Biała)

Teatr Limen (Warszawa)

Teatr Maat Projekt (Lublin)

Teatr MAKATA (Warszawa)

Teatr O.de.la (Rzeszów)

Teatr Pantomima AP (Wrocław)

Teatr Pantomimy „Dar” (Bydgoszcz)

Teatr Pantomimy Mimo (Warszawa)

Teatr Pantomimy TOK (Wrocław)

Teatr Patrz Mi Na Usta (Gdańsk)

Teatr Poruszenia (Wrocław)

Teatr Ruchu Abnormes (Grójec)

Teatr Solo Waldka Nowaka (Warszawa)

Teatr Sztuki Mimu (Warszawa)

Teatr Tańca Alter (Łódź)

Teatr Tańca Arka (Wrocław)

Teatr Tańca Caro (Siedlce)

Teatr Tańca DF (Kraków)

Teatr Tańca Dworskiego Belriguardo (Lublin)

Teatr Tańca ENZA (Słupsk)

Teatr Tańca Fleks Step (Czerwonak)

Teatr Tańca Gong (Radom)

Teatr Tańca i Improwizacji (Białystok)

Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino (Gdańsk)

Teatr Tańca Inoj (Warszawa)

Teatr Tańca KOINSPIRACJA (Poznań)

Teatr Tańca „K'/osk Ruchu” (Szczecin)

Teatr Tańca Nataraja (Warszawa)

Teatr Tańca Test (Warszawa)

Teatr Tańca Współczesnego EGO VU (Gryfino)

Teatr Tańca Zawirowania (Warszawa)

Teatr V6 (Łódź)

Teatr w Ruchu (Kraków)

Teatr W Twojej Głowie (Gdańsk)

Teatr Warszawskiego Centrum Pantomimy (Warszawa)

TO-EN Butoh Company (Gdańsk)

Trójmiejski Kolektyw Twórczy (Gdańsk)

Warsaw Ballet (Warszawa)

Warszawski Teatr Tańca (Warszawa)

Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego (Wrocław)

Wrocławski Teatr Tańca (Wrocław)

Zespół Tańca Dawnego Uniwersytetu Wrocławskiego (Wrocław)