Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego (Koszalin)

Kompania Teatr (Lublin)

Krakowski Teatr Scena STU (Kraków)

Lothe Lachmann Videoteatr POZA (Warszawa)

Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego (Zielona Góra)

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej (Kraków)

neTTheatre – Teatr w Sieci Powiązań (Theatre in the Web) (Lublin)

Nowy Teatr (Warszawa)

Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku (Słupsk)

Och-Teatr (Warszawa)

Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN (Lublin)

Projekt Teatr Warszawa (Warszawa)

Scena Prapremier InVitro (Lublin)

Teatr 6.piętro (Warszawa)

Teatr Ad Spectatores (Wrocław)

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza (Warszawa)

Teatr „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego (Kraków)

Teatr BARAKAH (Kraków)

Teatr Capitol (Warszawa)

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki (Białystok)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego (Wałbrzych)

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego (Płock)

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy (Warszawa)

Teatr Druga Strefa (Warszawa)

Teatr im. Adama Mickiewicza (Częstochowa)

Teatr im. Aleksandra Fredry (Gniezno)

Teatr im. Aleksandra Sewruka (Elbląg)

Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze (Jelenia Góra)

Teatr im. Heleny Modrzejewskiej (Legnica)

Teatr im. Jana Kochanowskiego (Opole)

Teatr im. Juliusza Osterwy (Gorzów Wielkopolski)

Teatr im. Juliusza Osterwy (Lublin)

Teatr im. Juliusza Słowackiego (Kraków)

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (Tarnów)

Teatr im. Stanisława Ignacego Witkiewicza (Zakopane)

Teatr im. Stefana Jaracza (Łódź)

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie (Olsztyn)

Teatr im. Stefana Żeromskiego (Kielce)

Teatr im. Wandy Siemaszkowej (Rzeszów)

Teatr im. Wilama Horzycy (Toruń)

Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu (Kalisz)

Teatr IMKA (Warszawa)

Teatr Kameralny (Lublin)

Teatr Kamienica (Warszawa)

Teatr Komedia (Warszawa)

Teatr KTO (Kraków)

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego (Warszawa)

Teatr Ludowy (Kraków)

Teatr Łaźnia Nowa (Kraków)

Teatr Mały w Manufakturze (Łódź)

Teatr Miejski (Leszno)

Teatr Miejski (Gliwice)

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza (Gdynia)

Teatr Montownia (Warszawa)

Teatr Narodowy (Warszawa)

Teatr Nowy (Zabrze)

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka (Łódź)

Teatr Nowy im. Tadeusza Łomnickiego (Poznań)

Teatr Nowy Proxima (Kraków)

Teatr Ochoty - Ośrodek Kultury Teatralnej (Warszawa)

Teatr Polonia (Warszawa)

Teatr Polski (Szczecin)

Teatr Polski (Wrocław)

Teatr Polski (Bielsko-Biała)

Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana (Warszawa)

Teatr Polski im. Hieronima Konieczki (Bydgoszcz)

Teatr Polski w Poznaniu (Poznań)

Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego (Radom)

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera (Warszawa)

Teatr Powszechny w Łodzi (Łódź)

Teatr Provisorium (Lublin)

Teatr Rampa na Targówku (Warszawa)

Teatr Scena Prezentacje (Warszawa)

Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza (Warszawa)

Teatr Syrena (Warszawa)

Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego (Katowice)

Teatr TM (Warszawa)

Teatr WARSawy (Warszawa)

Teatr Wiczy (Toruń)

Teatr Wierszalin (Supraśl)

Teatr Współczesny (Warszawa)

Teatr Współczesny (Kraków)

Teatr Współczesny (Szczecin)

Teatr Wybrzeże (Gdańsk)

Teatr XL (Warszawa)

Teatr Zagłębia (Sosnowiec)

Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich - Centrum Kultury Jidysz (Warszawa)

Těšínské divadlo (Teatr Cieszyński) – Scena Polska (Czeski Cieszyn)

TR Warszawa (Teatr Rozmaitości) (Warszawa)

Wrocławski Teatr Komedia (Wrocław)

Wrocławski Teatr Współczesny im. Edmunda Wiercińskiego (Wrocław)